טיפולי חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית או היאלורונן הינה מולקולה המצויה בשפע ברקמות חיבור, רקמות אפיתליות ועצביות. תפקידה של החומצה ההיאלורונית הינה לשמוא על נפח ולחות העור.

בשנים האחרונות החומצה ההיאלורונית משמשת בטיפולים אסתטיים כחומר המקנה באמצעות הזרקה נפח ולחות לאזורי הפנים והצוואר ומסייעת במקרים של איבוד נפח והיווצרות קמטים לאורך השנים.

 

שאלות נפוצות

חומצה היאלרונית הוא דמוי ג’ל סמיך ומיוצר באופן טבעי בגופנו ובגופם של כל בעלי החיים.
חומצה היאלרונית היא מולקולת ענק (עשויה מספר רב של אטומים) הנוטה לחבור למולקולות דומות לה וליצור מבנה אטומי גדול המסוגל לספוח אליו כמות אדירה של מים.

חומצה היאלורונית מסייעת לעור לשמור על לחות ומסייעת לתהליך התחדשות הרקמות הכרוך בריפוי פצעים. 

חומצה היאלורונית מסייעת בהפחתת הנראות של קווים עדינים וקמטים השומרים על לחות לעור, ויוצרת אפקט שמנמן.כאשר העור מוגן ולחות, ייצור תאי עור מוגבר יכול להתרחש, מכיוון שהעור אינו עסוק במאבק על לחות. זה מוביל לתאי עור חלקים יותר.

 אחד היתרונות המרכזיים ביותר של טיפול אסתטי בחומצה היאלורונית הוא שהיא יכולה להועיל לכל סוגי העור. השימוש נהדר לעור יבש ובוגר בשל תכונות הלחות והאנטי אייג’ינג שלו, אך הוא יכול גם לעזור לגוונים שמנים.

שנות ה -20 וה -30 לחייך הן הזמן האידיאלי להתחיל לחקור את אפשרויות הטיפול בעור ולגלות מרכיבים שיעזרו לשמור או לחות ולהשיב את עור הפנים הצעיר והצעיר שלך.

דילוג לתוכן